BigCommerce (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Client ID
id: ID Klien

en: Details
id: Rincian

en: Commerce
id: Perdagangan

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: API Credentials
id: Kredensial API
