Big Menu (2.0.0-rc2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Menu link
fr: Lien du menu

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
fr: Il n'y a pour l'instant aucun lien de menu. <a href=":url">Ajouter un lien</a>.
