BIOPAMA Protected Areas (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: view
fa: مشاهده

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Country
fa: کشور

en: edit
fa: ویرایش

en: Region
fa: ناحیه

en: Teaser
fa: خلاصه

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Desc
fa: نزولی

en: Flag
fa: علامت

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Countries
fa: کشورها

en: Source
fa: منبع

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
