BIOPAMA Protected Areas (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: view
ro: afișează

en: Reset
ro: Resetează

en: Country
ro: Ţară

en: edit
ro: modifică

en: Region
ro: Regiune

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Flag
ro: Semnalizare

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Source
ro: Sursă

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Thumbnail (100×100)
ro: Miniatură (100×100)
