BIOPAMA Protected Areas (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: edit
ur: ترمیم

en: Region
ur: علاقہ

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
