BIOPAMA Protected Areas (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: view
ne: दृश्य

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Region
ne: क्षेत्र

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Source
ne: स्रोत
