BIOPAMA Protected Areas (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: view
te: వీక్షించు

en: Country
te: దేశం

en: edit
te: మార్చు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Source
te: మూలం

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Country Name
te: దేశం పేరు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
