BIOPAMA Protected Areas (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: view
he: צפיה

en: Reset
he: איתחול

en: Country
he: מדינה

en: edit
he: עריכה

en: Region
he: איזור

en: Teaser
he: תקציר

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Countries
he: מדינות

en: Source
he: מקור

en: Document
he: מסמך

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
