BIOPAMA Protected Areas (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Country
hy: Երկիր

en: edit
hy: խմբագրել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Source
hy: Աղբյուր
