Blazy (3.0.0) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Tag
lt: Žymė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Custom
lt: Savitas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Cache
lt: Podėlis

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: Caption
lt: Antraštė

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
