Blazy (3.0.3) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Tag
az: Teq

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Preview
az: Önizləmə

en: Layout
az: Şablon

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Fields
az: Sahələr

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Cache
az: Keş

en: Caption
az: Başlıq

en: Duplicate
az: Dublikat

en: No caching
az: Keşləmə yoxdur

en: Title text
az: Başlıq mətni

en: Offset
az: Ofset

en: No name
az: Ad yoxdur

en: Permanent
az: Daimi

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Styles
az: Üslublar
