Blazy (8.x-2.0-rc6) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
