Blazy (8.x-2.0-rc6) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Fields
ka: ველები

en: Width
ka: სიგანე

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Cache
ka: ქეში

en: Sizes
ka: ზომები
