Blazy (8.x-2.0-rc6) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Layout
oc: Afichatge

en: Custom
oc: Personalizat

en: Fields
oc: Camps

en: Width
oc: Largor

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: Installed
oc: Installat

en: No caching
oc: Pas de mesa en cache

en: Title text
oc: Tèxte del títol

en: Skin
oc: Abilhatge

en: Offset
oc: Decalatge

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
