Blazy (8.x-2.0-rc7) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Default
ast: Predefiníu

en: Picture
ast: Imaxe

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Width
ast: Anchu

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu
