Blazy (8.x-2.0-rc7) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Default
sl: Privzeto

en: Layout
sl: Postavitev

en: Picture
sl: Slika

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Width
sl: Širina

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno
