Blazy (8.x-2.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: Default
ht: Pa defo

en: Picture
ht: Foto

en: Permanent
ht: Pèmanan
