Blazy (8.x-2.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Picture
km: រូបភាព

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Width
km: ទទឹង

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Image linked to content
km: រូបភាព​ត្រូវ​បាន​ភ្ជាប់​ទៅ​មាតិកា

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
