Blazy (8.x-2.11) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: - None -
he: - ללא -

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: tag
he: טאג

en: Layout
he: פריסה

en: Configure
he: הגדרות

en: Custom
he: מותאם

en: Fields
he: שדות

en: Cache
he: מטמון

en: Extras
he: תוספות

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Content title
he: כותרת התוכן

en: Duplicate
he: שכפול

en: Display style
he: סגנון תצוגה

en: Automatic
he: אוטומטי

en: No caching
he: אין התאמה

en: Title text
he: מלל הכותרת

en: Skin
he: עיצוב

en: Offset
he: היסט

en: Permanent
he: קבוע

en: Alt text
he: טקסט חלופי

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: View mode
he: מצב תצוגה
