Blazy (8.x-2.12) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: - None -
ja: - なし -

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: tag
ja: タグ

en: Layout
ja: レイアウト

en: Configure
ja: 設定

en: Custom
ja: カスタム

en: Fields
ja: フィールド

en: Cache
ja: キャッシュ

en: Tokens
ja: トークン

en: Caption
ja: キャプション

en: Duplicate
ja: 複製

en: Display style
ja: 表示スタイル

en: Automatic
ja: 自動

en: No caching
ja: キャッシュなし

en: Title text
ja: タイトルテキスト

en: Skin
ja: スキン

en: Offset
ja: オフセット

en: Permanent
ja: 恒久的

en: Alt text
ja: 代替テキスト

en: Placeholder
ja: プレースホルダー

en: Image linked to content
ja: コンテンツにリンクされた画像

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Responsive image
ja: レスポンシブ画像

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
ja: エンティティ @entity_type @entity_id の描画中に再帰的な描画を検知しました。描画を強制終了します。
