Blazy (8.x-2.13) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Fields
hr: Polja

en: Tokens
hr: Tokeni

en: Automatic
hr: Automatski

en: Image style
hr: Stil slike
