Blazy (8.x-2.14) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: tag
hu: címke

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Configure
hu: Beállít

en: Custom
hu: Egyéni

en: Fields
hu: Mezők

en: Cache
hu: Gyorsítótár

en: Tokens
hu: Vezérjelek

en: Extras
hu: Extrák

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Content title
hu: A tartalom címe

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Display style
hu: Megjelenítési stílus

en: Automatic
hu: Automatikus

en: No caching
hu: Nincs gyorsítótárazás

en: Title text
hu: Cím szövege

en: Skin
hu: Smink

en: Offset
hu: Eltolás

en: Extra settings
hu: Kiegészítő beállítások

en: Permanent
hu: Állandó

en: Alt text
hu: Alternatív szöveg

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Image linked to content
hu: Tartalomhoz rendelt kép

en: Image style
hu: Képstílus

en: Preload
hu: Előtöltés

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Responsive image
hu: Alkalmazkodó kép

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
hu: @entity_type típusú @entity_id entitás megjelenítése megszakítva, mert az önmagára visszaható (rekurzív).
