Blazy (8.x-2.17-beta1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Cache
sr: Кеш

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: View mode
sr: Врста приказа
