Blazy (8.x-2.17-rc1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
