Blazy (8.x-2.17-rc3) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: - None -
cy: - Dim -

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Custom
cy: Addasu

en: Fields
cy: Meysydd

en: Offset
cy: Ongli

en: Permanent
cy: Parhaol

en: Image style
cy: Arddull delwedd
