Blazy (8.x-2.17-rc4) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: - None -
af: - Geen -

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Preview
af: Voorskou

en: Configure
af: Verstel
