Blazy (8.x-2.17-rc5) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Configure
am: ውቀር

en: Custom
am: ብጁ

en: Cache
am: መሸጎጫ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
