Blazy (8.x-2.17-rc5) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်
