Blazy (8.x-2.18) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Preview
is: Forskoða

en: Layout
is: Útlit

en: Configure
is: Stilla

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Fields
is: Svæði

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Cache
is: Flýtiminni
