Blazy (8.x-2.19) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Fields
el: Πεδία

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Cache
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: Extras
el: Πρόσθετα

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: Title text
el: Κείμενο τίτλου

en: Skin
el: Θέμα

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Permanent
el: Μόνιμο

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Image linked to content
el: Εικόνα που παραπέμπει στην ύλη

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
