Blazy (8.x-2.19) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Fields
nn: Felt
