Blazy (8.x-2.2) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Title
sk: Názov

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: tag
sk: značka

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Custom
sk: Vlastná

en: Fields
sk: Polia

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Caption
sk: Popis

en: Installed
sk: Inštalované

en: Display style
sk: Štýl zobrazenia

en: Automatic
sk: Automatický

en: Offset
sk: Ofset

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Image linked to content
sk: Obrázok previazaný s obsahom

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
sk: Pri renderovaní entity @entity_type @entity_id bolo zistené  rekurzívne vykresľovanie. Renderovanie bolo prerušené.
