Blazy (8.x-2.20) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: - None -
fil: - Wala -

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Configure
fil: Ayusin
