Blazy (8.x-2.20) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: - None -
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Caption
ug: تېما

en: Title text
ug: ماۋزو تېكىستى

en: Skin
ug: سىرىتقى كۆرىنىشى

en: Preload
ug: ئالدىن ئوقۇش
