Blazy (8.x-2.21) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Fields
bn: ফিল্ড
