Blazy (8.x-2.21) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Tag
jv: Tautan

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Custom
jv: Kostum

en: Fields
jv: Field

en: Image style
jv: Gagrag gambar
