Blazy (8.x-2.21) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Link
sq: Lidhje

en: Preview
sq: Shikoje

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Custom
sq: E personalizuar
