Blazy (8.x-2.22) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Thumbnail
bg: Умалена
