Blazy (8.x-2.22) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Image
bs: Slika

en: Preview
bs: Pregled

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Fields
bs: Polja

en: Alt text
bs: Alt tekst
