Blazy (8.x-2.22) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
