Blazy (8.x-2.22) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Configure
kk: Баптау

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Fields
kk: Өрістер
