Blazy (8.x-2.22) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Link
ne: लिङ्क

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Custom
ne: अनुकूल

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
