Blazy (8.x-2.23) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Cache
hy: Քեշ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
