Blazy (8.x-2.24) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Configure
eo: Agordu

en: Custom
eo: Propra

en: Fields
eo: Kampoj

en: Cache
eo: Kaŝmemoro

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: Image style
eo: Bilda stilo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
