Blazy (8.x-2.24) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Tag
te: ట్యాగు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
