Blazy (8.x-2.3) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Link
th: ลิงค์

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: Title text
th: หัวข้อ

en: Permanent
th: ถาวร

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: View mode
th: โหมดของวิว

en: Breakpoint
th: เบรกพอยต์
