Blazy (8.x-2.9) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: - None -
nl: - Geen -

en: Image
nl: Afbeelding

en: Layout
nl: Lay-out

en: Configure
nl: Instellen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Fields
nl: Velden

en: Extras
nl: Extra's

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Content title
nl: Inhoudstitel

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Display style
nl: Weergavestijl

en: Automatic
nl: Automatisch

en: No caching
nl: Geen caching

en: Title text
nl: Titeltekst

en: Skin
nl: Uiterlijk

en: Extra settings
nl: Extra instellingen

en: Thumbnail image
nl: Miniatuurafbeelding

en: Alt text
nl: Alternatieve tekst

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Aspect ratio
nl: Beeldverhouding

en: Image linked to content
nl: Afbeelding gelinkt aan inhoud

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Preload
nl: Vooraf laden

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
nl: Recursie gevonden tijdens het renderen van entiteit @entity_type @entity_id. Rendering is afgebroken.
