Ajax Block (8.x-2.0-rc3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Weight
ar: الوزن

en: Category
ar: التصنيف

en: Region
ar: المنطقة

en: Block
ar: الصندوق

en: No caching
ar: بدون تخزين مؤقّت

en: No blocks in this region
ar: لا صناديق في هذه المنطقة

en: Weight for @block block
ar: وزن الصندوق @block

en: Region for @block block
ar: منطقة الصندوق @block

en: @label (disabled)
ar: @label (معطل)
