Ajax Block (8.x-2.2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Weight
id: Bobot

en: Category
id: Kategori

en: Region
id: Wilayah

en: Block
id: Blok

en: Method
id: Metode

en: Cache
id: Tembolokan

en: No caching
id: Tanpa penembolokan

en: No blocks in this region
id: Tidak ada blok di region ini

en: Weight for @block block
id: Bobot blok @block

en: Region for @block block
id: Wilayah untuk blok @block

en: Place block <span class="visually-hidden">in the %region region</span>
id: Tempatkan blok <span class="visually-hidden">pada tempat %region</span>
