Ajax Block (8.x-2.3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: Block
az: Blok

en: Cache
az: Keş

en: No caching
az: Keşləmə yoxdur

en: No blocks in this region
az: Bu bölgədə blok yoxdur
